DEUS EX MANKIND DEVIDED – Pierwszy zwiastun!

UDOSTĘPNIJ

Pojawił się pierwszy zwiastun Deus Ex Mankind Devided! Prośby zostały wysłuchane! Czekałem bardzo mocno na zapowiedź kontynuacji Human Revolution i wreszcie jest. Zwiastun robi kapitalne wrażenie i mam nadzieję będzie tak z grą. Osobiście liczę na jeszcze większą swobodę w podejściu do misji i co najważniejsze na bardziej przemyślane walki z bossami. Przydałoby się takie skonstruowanie misji aby osoby stawiające na skradanie nie musiały przełączać się na strzelankę podczas walki z bossem. O klimat i fabułę jestem spokojny.

Ciekawi mnie ostatnia ofensywa Square Enix. FF XV nabiera kolorów, gdzieś tam tworzy się Kingdom Hearts III (oby szybciej), dłubią przy Hitmanie, teraz nowy Deus Ex. Wygląda na to, że E3 przyniesie jeszcze jakieś zapowiedzi. Kiedyś ubóstwiałem tą firmę i mam nadzieję, że niedługo powróci na szczyt.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBLOODBORNE – Recenzja PS4
Następny artykułMAPA ŚWIATA BLOODBORNE

Gram od zawsze, zaczynałem od Commodore 64, potem PC, PSX, znów PC, a od momentu zakupu PS2 zostałem już na zawsze z marką PlayStation. Do konsolowej rodzinki należy też Nindtendo 3DS, a wkrótce również Nintendo Switch.
Czytam dużo książek, jeszcze więcej komiksów, chętnie wpadam do kina i chłonę co raz lepsze seriale.
Prywatnie zajarany sportem szczęśliwy maż oraz ojciec 3-letniego Szymona i bardzo niegrzecznej Patrycji