Poniżej informacja prasowa o premierze PC gry Shadow Warrior 2. Od siebie dodam, że zgodnie z uzyskanymi informacjami wersja na konsole PS4 i XboxOne pojawi się w 2017 roku.

Wydawnictwo Techland ma przyjemność ogłosić datę premiery oraz cenę nadchodzącej produkcji polskiego studia Flying Wild Hog. Wyczekiwany slasher Shadow Warrior 2 w wersji na PC pojawi się na sklepowych półkach już 13 października. Znakomicie zapowiadający się tytuł to kolejna pozycja z kategorii pudełkowych wydań premium w ofercie Wydawnictwa Techland.

Shadow Warrior 2 to najgłośniejsza polska premiera gry w 2016 roku. Tytuł spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem graczy i mediów – najpierw podczas imprezy branżowej E3, a niedawno w czasie targów Gamescom w Kolonii. Wydawnictwo Techland zadba o to, by polscy fani przygód Lo Wanga poczuli się szczególnie docenieni. Wersja, która ukaże się nad Wisłą, nie będzie dostępna nigdzie indziej, a jej cena wyniesie 129,90 zł.

Polscy gracze otrzymają wydanie składające się z:

  • gra
  • artbook
  • limitowany plakat Michała Śledzińskiego z autografem autora
  • soundtrack na CD
  • litografia
  • 3 kolekcjonerskie naklejki
  • DLC  – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

ZWIASTUN:

„Wszyscy w Flying Wild Hog jesteśmy zachwyceni z możliwości współpracy z Techlandem przy polskiej wersji Shadow Warrior 2. Techland to wydawnictwo z ogromnym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami. Dodatkowo wprowadza na nasz rynek wydania pudełkowe gier, które nie mają sobie równych. Nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć nasze dzieło w tak imponującej edycji.” – komentuje Tadeusz Zieliński PR & Marketing z Flying Wild Hog.

Shadow Warrior 2 jest zaskakującą ewolucją pierwszoosobowej strzelanki polskiego studia Flying Wild Hog, kontynuującą przygody byłego shoguna Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Pracujący jako samotny zabójca w zepsutym świecie, budzący grozę wojownik musi ponownie posłużyć się kombinacją gnatów, broni ostrej i magii, by skończyć z zastępami demonów, które niechcący sam wypuścił.

Gracze będą mogli stanąć do walki z piekielnym pomiotem solo lub stanąć ramię w ramię z sojusznikami w czteroosobowym trybie kooperacji, który zapewnia jeszcze więcej emocji. Nieprawdopodobne misje, potężne pancerze i barwny wachlarz misternie zaprojektowanych broni – włącznie z kataną opartą na działaniu piły mechanicznej, pozwalającej na jeszcze efektowniejsze siekanie wrogów… tyle i jeszcze więcej oferuje nowy Shadow Warrior 2, który w rozczłonkowywaniu przeciwników nie ma sobie równych.

Większy pod każdym względem od swojego poprzednika, Shadow Warrior 2 posiada otwarty, czekający na eksplorację świat. Każda nowa lokacja zawiera losowo rozmieszczane i generowane łupy, co sprawia, że żadna rozgrywka nie będzie taka.

Shadow Warrior 2 pojawi się na polskim rynku na platformie PC już 13 października w cenie 129,90 w wydaniu specjalnym.

Oficjalna strona Shadow Warrior 2 znajduje się pod adresem:  http://www.shadowwarrior.com/