UDOSTĘPNIJ

Szczegóły edycji premium Shadow Warrior 2 w Polsce

Wielkimi krokami zbliża się największa premiera polskiej gry w tym roku. Za sprawą Wydawnictwa Techland Shadow Warrior 2 w wersji na komputery PC pojawi się w Polsce w bogatym wydaniu, dostępnym tylko dla graczy w naszym kraju. Gra wyląduje na sklepowych półkach już 13 października.

Shadow Warrior 2 powstaje w warszawskim studiu Flying Wild Hog. Szalone przygody Lo Wanga, tym razem rozgrywające się w otwartym świecie, spotkały się z ciepłym przyjęciem na ostatnich targach QuakeCon, Gamescom oraz PAX West, gdzie wzbudziły entuzjazm zarówno wśród graczy jak i dziennikarzy.

„Mamy świadomość, że Shadow Warrior 2 jest wyczekiwany przez fanów. Chcemy, aby na polskim rynku pojawił się w wyjątkowej edycji. To polska produkcja, tworzona przez pasjonatów. Bardzo nam zależy, aby pudełko i jego zawartość było wyjątkowe. Zupełnie jak sama gra.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Twórcy przygotowali nowe wideo prezentujące rozgrywkę, w której gracze zobaczą w działaniu niesamowitą łańcuchową katanę – jedną z wielu egzotycznych broni, jakimi posługiwać się będzie Lo Wang. Materiał dostępny jest pod linkiem:

Shadow Warrior 2 dostępny będzie w Polsce w wyjątkowej, bogatej edycji premium jako podstawowa wersja gry. Takie wydania to znak rozpoznawszy Wydawnictwa Techland. Fani nad Wisłą w kolekcjonerskim pudełku wraz z grą znajdą:

  • artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji;
  • limitowany plakat twórcy kultowych komiksów – Michała „Śledzia” Śledzińskiego;
  • soundtrack na oddzielnej płycie CD;
  • litografię;
  • 3 kolekcjonerskie naklejki;
  • DLC  – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

A oto wizualizacja tego zacnego zestawu:

unnamed

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZARZUT – Recenzja
Następny artykułMIASTECZKO WAYWARD PINES Sezon 2 – Recenzja

Gram od zawsze, zaczynałem od Commodore 64, potem PC, PSX, znów PC, a od momentu zakupu PS2 zostałem już na zawsze z marką PlayStation. Do konsolowej rodzinki należy też Nindtendo 3DS, a wkrótce również Nintendo Switch.
Czytam dużo książek, jeszcze więcej komiksów, chętnie wpadam do kina i chłonę co raz lepsze seriale.
Prywatnie zajarany sportem szczęśliwy maż oraz ojciec 3-letniego Szymona i bardzo niegrzecznej Patrycji