Strażnicy Galaktyki – film a komiks

Czytając komentarze pod jednym z artykułów na Hatak.pl pt. Czym są kamienie Nieskończoności, bardzo go polecam swoją drogą, trafiłem na link do kanału YouTube należącego do Oskara Rogowskiego (autora artykułu). Gość zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, ponieważ jego wiedza na temat komiksów jest po prostu niesamowita. Przeczytałem w życiu mnóstwo graficznych opowieści, ale przy nim czuję się jak przedszkolak przy studencie :) Polecam zasubskrybować!

Dzisiaj natomiast polecam posłuchać o Strażnikach Galaktyki, a dokładniej o zmianach jakie wprowadzono do filmu względem komiksu. Osobiście jestem w szoku, że było tego aż tak dużo. Film, a raczej słuchowisko trwa około 23 minuty, ale warto. Oczywiście nie włączajcie filmiku jeśli nie obejrzeliście filmu (recenzja).

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułSTRAŻNICY GALAKTYKI |Recenzja filmu
Następny artykułNIEZNISZCZALNI III – recenzja filmu
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.