To już oficjalnie! Spider – Man pojawi się w filmach Marvela! Posiadający prawa do Pajączka koncern Sony dogadał się z Marvelem i dzięki temu zobaczymy Petera Parkera w nadchodzących filmach fazy trzeciej (po Avengers: Age of Ultron). Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo Pająk pojawił się w wielu komiksach z Avengers i był jedną z ważniejszych postaci eventu Civil War. A przecież Kapitan Ameryka 3 ma właśnie taki podtytuł. Do tej pory w filmach MCU nie było zamaskowanych postaci. Każdy wiedział, że Iron Man to Tony Start, Kapitan Ameryka to Steve Rogers, Hulk to Bruce Banner, Black Widow to Natasha Romanoff. Brakowało kogoś, kto byłby karta przetargową w Wojnie Domowej. Teraz może się to zmienić!

 
Nie potwierdzono jeszcze w jakich filmach pojawi się Spider – Man, ale chyba to jasne, że Captain America: Civil War będzie najlepszą okazją do wprowadzenia tej postaci. Czekamy na dalsze informacje.
Poprzedni artykułZ ARCHIWUM X. WYZNAWCY – Recenzja
Następny artykułPRZEGLĄD KOŃCA ŚWIATA CZĘŚĆ II. DEADLINE – Recenzja książki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię