Bloodborne Wiki (tutaj link) to największa skarbnica wiedzy dla fanów najnowszego exclusive’a PS4. Autorzy strony przygotowali masę poradników, sami tworzą mapy poszczególnych lokacji, wyjaśniają lore gry, które jest przez cały czas odkrywane. Chciałbym wszystkim polecić ogólną mapkę świata gry znajdująca się na górze tego wpisu. Mapki lokacji są wielkim ułatwieniem, ale dla lepszych wrażeń z zabawy nie polecam z nich korzystać, a przynajmniej przy pierwszym przejściu.
Załączona natomiast mapa świata przyda się każdemu. Lokacje Bloodborne są ze sobą powiązane i połączone różnorakimi skrótami, ale w pewnym momencie robi się tego tak dużo, że trudno połapać się gdzie iść. Co prawda studiując mapkę można wywnioskować, którzy bossowie są opcjonalni. Naturalnie jeśli nie planujecie speedrunów to polecam ubić każdego dostępnego twardziela 🙂
Poprzedni artykułBLOODBORNE | Recenzja gry PS4
Następny artykułBANSHEE Sezon 3 – Recenzja serialu
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię