Dzisiaj wyjątkowo inaczej. Na pssite.com pojawiła się moja recenzja Batman: Arkham Knight. Wersje recenzenckie pochodzą z redakcji, więc nie mogę umieszczać pełnych tekstów na swoim blogu.
Nic nie stoi natomiast na przeszkodzie, aby odesłać was do pełnej recenzji na stronie, która znajduje się pod TYM LINKIEM.  
Oto podsumowanie, które znalazło się na stronie:

Mógłbym jeszcze sporo napisać, tylko po co? Chyba już każdy wie, że Batman Arkham Knight to gra warta każdych pieniędzy. Rocksteady dotrzymało słowa i wydało grę sprawiającą, że zapomniałem już o wtopie z Arkham Origins. Fantastyczna fabuła, niewiele ustępująca legendarnym komiksom Jepha Loeba i Franka Millera (wiem, herezja), trzyma nas w napięciu przez pełne 20 godzin. Batmobil okazał się czymś więcej niż zwykłym dodatkiem, grafika olśniewa, a zadania to najwyższa półka. Miejmy tylko nadzieję, że to naprawdę ostatnia gra z serii, którą przez pryzmat tej odsłony zapamiętamy jako wybitną. 

Rocksteady dostarczyło swoją najlepszą grę, najlepszą grę na licencji i jednego z kandydatów do miana Gry Roku. Wiedźmin ma bardzo poważnego konkurenta, a już za trochę ponad dwa miesiące Metal Gear Solid V. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.