Home SERIALE Aktorski serial Dragon Ball potrzebuje wsparcia fanów.

Aktorski serial Dragon Ball potrzebuje wsparcia fanów.

ooi4gosc64dpccjekp5h

Pamiętacie film Dragon Ball: Evolution? Koszmar wszystkich fanów Goku i nie tylko. Z tego powodu prowadzona przez braci firma K&K Productions postanowiła zrobić serial internetowy, który pokaże, że ekranizacja anime może być na wysokim poziomie. I tu mają wkroczyć fani.
Zbiórka na IndieGoGo  wystartowała przedwczoraj i ma na celu uzbieranie 95 000 $. Taka kwota pozwoli im nakręcić 22 minutowy pilot serialu. W kwocie mieszczą się gaże dla aktorów i kilka dni na planie zdjęciowym.
Pilot serialu Dragon Ball: Saiyan Saga ma opowiadać o pierwszym wielkim wydarzeniu serii Dragon Ball Z, czyli przybyciu Saiyanów na Ziemię. Twórcy chcą, aby pojawiły się wszystkie znaczące postaci: Goku, Vegeta, Nappa, Raditz, Tien, Piccolo, Krillin, Yamcha, Bulma, Chi Chi, a nawet Master Roshi. Czyżby Gohan mieścił się w stwierdzeniu „and many more”? Przecież jego rola była dość znaczna.
Spójrzcie jak wygląda Goku i jego legendarne Kamehameha w wykonaniu braci:
Trzeba przyznać, że lokacja wygląda kapitalnie, wypisz wymaluj anime. Cieszy przywiązanie do szczegółów. Fryzura Goku została przemodelowana tak, aby była jednocześnie bardziej realistyczna, a przy tym kojarzyła się tylko z nim. Przy wyborze pozostałych aktorów twórcy kierować się będą zarówno podobizną jak i znajomością sztuk walki, aby sceny akcji wyglądały jak najbardziej efektownie.
Przy kręceniu scen akcji pomogą ludzie pracujący przy Grze o Tron i 24 godzinach, więc to nie jest jedynie fanaberia fanów, a prawdziwe przedsięwzięcie. Efekty specjalne mają być jak najbliższe anime. Serial w zamierzeniach ma wyglądać jak film wysokobudżetowy, a nie produkcja garażowa.
Aby przekonać nas do sypnięcia groszem przygotowano też prawie ośmiominutowy materiał zza kulis teasera. Warto rzucić okiem.

Jeśli chcecie wesprzeć projekt to odsyłam was na stronę zbiórki.

*tekst pojawił się na stronie pssite.com

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Exit mobile version