Trwający dwie i pół godziny Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości ucierpiał przez zbyt duże cięcia podczas montażu. Nadchodzące wydanie Blu-Ray/DVD spróbuje naprawić błędy wersji kinowej oraz doda coś jeszcze.

Zacznijmy od dodatków. Szacowana na 130-145 dolarów edycja kolekcjonerska zawierała będzie figurkę Supermana lub Batmana. Nie wiemy co z dostępnością w Polsce.

Najważniejsza jednak jest zawartość płyt. Edycja Blu-Ray/DVD będzie o 30 minut dłuższa względem wersji kinowej. Ponadto kategoria wiekowa PEGI-13 zmieni się na R (dla dorosłych). Twórcy obiecują między innymi więcej postaci, więcej przemocy, więcej Doomsday’a i dłuższe zakończenie.

Zaprezentowany zwiastun rzeczywiście pokazuje sceny, których nie widzieliśmy w kinie, a które okazują się bardzo ważne dla zrozumienia ważnych wątków. Zobaczcie:

Poprzedni artykułKAPITAN AMERYKA: WOJNA BOHATERÓW |Recenzja filmu
Następny artykułCIEŃ RASPUTINA – Recenzja
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię