MONSTER HUNTER GENERATIONS – Premiera

Dzielni Łowcy z całej Europy wyruszają na swoje największe łowy w dziejach w związku z premierą gry Monster Hunter Generations™ od firmy Capcom, wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która 15 lipca miała swoją premierę.

Monster Hunter Generations umożliwia grę na wiele zupełnie nowych sposobów dzięki wprowadzeniu czterech różnych Stylów Łowów oraz nigdy wcześniej nie spotykanych rodzajów spektakularnych Artsów, będących robiącymi niesamowite wrażenie specjalnymi atakami i ruchami. Z kolei nowy tryb marudera (Prowler Mode) pozwala nowicjuszom na łatwiejszy start, a weteranom po raz pierwszy umożliwi spełnienie marzeń o wcieleniu się w Felyne. Wszystkie te nowe funkcje można wypróbować podczas grania samemu oraz w trybie multiplayer w sieci lokalnej lub online. Doświadczeni łowcy mogą nawet uzyskać zestaw bonusowych przedmiotów, jeśli grali wcześniej w Monster Hunter 4 Ultimate na tej samej konsoli z rodziny Nintendo 3DS.

W darmowym pakiecie startowym (Starter Pack) dostępnym do pobrania znaleźć można mikstury, pułapki i inne przydatne przedmioty, które ułatwią rozpoczęcie łowów Co więcej, w pierwszy piątek każdego miesiąca do końca roku Capcom będzie wypuszczał darmowe misje i inne elementy wzbogacające rozgrywkę. Dzięki tym pakietom gracze staną przed nowymi wyzwaniami i będą mogli wyposażyć łowców i Felyne w stroje i broń inspirowane motywami z popularnych serii takich jak Fire Emblem, The Legend of Zelda czy Okami.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o świecie Monster Hunter Generations lub pragną odświeżyć swoją wiedzę na temat łowów, powinny sprawdzić oficjalny internetowy przewodnik po grze Monster Hunter Generations (w języku angielskim), gdzie można uzyskać przydatne informacje, o których powinien pamiętać każdy łowca. Nigdy nie było lepszego czasu, aby rozpocząć polowanie!

Gracze mogą w każdej chwili wypróbować Monster Hunter Generations pobierając wersję demo z Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS, w której można wypróbować trzy główne rodzaje misji łowieckich, wszystkie cztery style łowów, czternaście typów broni i nowy tryb marudera. Wszystkie te funkcje można przetestować w grze jednoosobowej lub w trybie multiplayer w sieci lokalnej lub online. Początkującym łowcom w wejściu do gry z pewnością pomogą zawarte samouczki.

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.