CZŁOWIEK ZE STALI 2 W PRODUKCJI!

Podczas zapowiedzi filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości Zack Snyder nazwał go kontynuacją Człowieka ze Stali. Wygląda jednak na to, że doczekamy się drugiego solowego filmu z Ostatnim Kryptończykiem.

O filmie mówiło się od dawna, ale gdy poznaliśmy plany na rozszerzone kinowe uniwersum DC okazało się, że w ciągu kilku kolejnych lat nie ma miejsca na kontynuację. Po słabych recenzjach Batman v Superman i jeszcze słabszych opiniach na temat Legionu Samobójców Warner Bros. musi ratować skórę, stąd też decyzja o wytoczeniu najcięższych dział.

Człowiek ze Stali zadebiutował w 2013 roku startując kinowe uniwersum DC. Film na całym świecie zarobił solidne 668 milionów dolarów. O kontynuacji nie wiadomo nic więcej, ale aby nie zaburzać ciągłości wydarzeń akcja zostanie osadzona po wydarzeniach z Justice League, które w kinach zadebiutuje pod koniec przyszłego roku.

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułSTRANGER THINGS | Recenzja serialu
Następny artykułRESIDENT EVIL: THE FINAL CHAPTER – Pierwsze informacje
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.