SKOK WIARY W FILMIE ASSASSIN’S CREED WYKONANO NAPRAWDĘ

Już niespełna 5 miesięcy do premiery filmu Assassin’s Creed, który daje nadzieję na solidną ekranizację szalenie popularnej gry. Mamy dla was kolejny materiał z planu, gdzie możecie zobaczyć ikoniczny Skok Wiary wykonany z wysokości 38 metrów bez żadnych zabezpieczeń.

Twórcy filmu chcą, aby produkcja nie cierpiała na zbyt dużą ilość efektów specjalnych, dlatego choreografia o parkour wykonywane są przez aktorów, dublerów i kaskaderów. Nawet znak rozpoznawczy serii – Skok Wiary został wykonany naprawdę przez doświadczonego kaskadera. Po kilku próbach na mniejszych wysokościach Damien Walters wykonał skok aż z 38 metrów!

Zobaczcie:

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułCZARNY STRÓJ SUPERMANA W JUSTICE LEAGUE
Następny artykułFILM POKEMON ZASKOCZY FANÓW
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.