Jakiś czas temu ruszyły zdjęcia do filmu Thor: Ragnarok, który ze względu na obecność Hulka stał się, obok Avengers: Infinity War, najbardziej oczekiwaną produkcją Marvela. Mamy zdjęcia z planu pokazujące Lokiego i Thora w niecodziennych dla nich ubraniach.

Zdjęcia pochodzą z Brisbane w Australii, gdzie kręcony jest film. Magicy od scenografii zamienili stolicę stanu Queensland w Nowy Jork, gdzie rozgrywać się będzie kilka scen z filmu.

Thor ubrany w jeansy i wyświechtaną kurtkę oraz Loki w gustownym garniturze to coś, czego nie widzimy często. Sceny na Ziemii prawdopodobnie pochodzą z początku filmu, ponieważ wiemy, że Thor będzie miał krótkie włosy, a główna akcja rozgrywać się będzie w kosmosie.

Premiera 3 Listopada 2017. W rolach głównych: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Mark Ruffalo, sir Anthony Hopkins, Tessa Thompson, Karl Urban, Jeff Goldblum i Cate Blanchett.

Poprzedni artykułDOLINA KRZEMOWA | Sezon 2 | Recenzja serialu
Następny artykułPERSONA 5 – Pierwsze 18 minut gry
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię