JUSTICE LEAGUE DARK – Jest reżyser!

580

Temat Justice League Dark ucichł pod koniec zeszłego roku, gdy produkcję opuścił Guilermo Del Toro, a w tym roku został stłumiony przez wielkie premiery ze stajni DC. Coś najwyraźniej ruszyło do przodu, bo świat donosi, że produkcja zyskała nowego reżysera.

RECENZJA BATMAN v SUPERMAN

batman-v-superman-dawn-of-justice-official-final-trailer-0-640x427

Według przecieków z Warner Bros. fotel reżysera objął Doug Liman mający na koncie między innymi świetne Na skraju jutra oraz zabawne Pan i Pani Smith.

W skrócie seria Justice League Dark opowiada o grupie metaludzi, którzy podejmują się zadań nieodpowiednich dla Ligii Sprawiedliwości (Superman, Batman, Flash itd.). Spodziewany skład filmowej grupy to: John Constantine, Deadman, Swamp Thing, Zatanna i Etrigan the Demon.

RECENZJA SUICIDE SQUAD

maxresdefault-4-640x360

Obsada nie jest póki co znana, ale wiemy, że film należeć będzie do Rozszerzonego Kinowego Uniwersum DC. Nie wiadomo czy będzie powiązany z innymi filmami, ale bohaterowie dobrze znają obecną w Legionie Samobójców Enchantress…

2013-07-20-sdcc_edge_of_tomorrow_doug_liman

ŹRÓDŁOVARIETY
Poprzedni artykułPERSONA 5 – Pierwsze 18 minut gry
Następny artykułDEATHSTROKE W SOLOWYM FILMIE BATMAN!
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię