BATMAN już w pierwszej połowie 2018 roku?

350

Ben Affleck po udanym debiucie w stroju Mrocznego Rycerza stał się najjaśniejszym punktem rodzącego się w bólach filmowego Uniwersum DC. Nic dziwnego, że producenci chcą, aby solowy film Batman pojawił się jak najszybciej. Mamy pierwsze informacje odnośnie premiery.

Jeff Bawkes, CEO w Time Warner Inc. podczas konferencji Goldman Sachs powiedział:

Ben ogłosił film Batman, do którego napisze scenariusz, który wyreżyseruje i w którym zagra główną rolę – myślę, że pojawi się za około 18 miesięcy

Spekulowało się, że film pojawi się pod koniec 2018 roku, gdzie DC ma lukę w swoim kalendarzu. 18 miesięcy oznacza jednak premierę dużo szybciej. Śmiało można założyć, że film pojawi się między marcem, a majem, ponieważ późniejsza premiera oznacza konfrontację z Avengers: Infinity War od Marvela.

Batman dla DC ma być tym, czym Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz jest dla Marvela – filmem docenionym zarówno przez fanów jak i krytyków. Stąd wielkie nadzieje pokładane w Afflecku, którego kariera zyskała nowe życie po oscarowym sukcesie wyreżyserowanej przez niego Operacji Argo.

Poprzedni artykułPierwsze fragmenty filmu GHOST IN THE SHELL
Następny artykułBATTLEFIELD 1 – Zwiastun kampanii dla jednego gracza
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię