Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Tim Miller nie stanie za kamerą Deadpoola 2 mimo, że pomagał przy scenariuszu i wyreżyserował pierwszy film. Chodziło o „różne wizje produkcji” Millera i Raynoldsa. Nowe informacje o konflikcie wyjawiają trochę szczegółów.

Serwis TheWrap dotarł do źródeł, które przybliżyły, o co poszło obu panom. Raynolds, który lobbował Deadpoola już ponad 10 lat temu udowodnił, że pomysł sprzeda się nawet przy stosunkowo niskim budżecie. Kosztujący 58 milionów dolarów film zarobił na całym świecie kosmiczne 780 milionów zielonych. Raynolds oraz scenarzyści Reese i Wernick chcieli powtórzyć pomysł i zrobić „lekko chaotyczny, sprośny i niedrogi film”. Z kolei Tim Miller celował w budżet co najmniej 150 milionów dolarów i bardziej artystyczne (co w Hollywood oznacza widowiskowe) kino superbohaterskie.

Jak widać wizja głównych scenarzystów i gwiazdora wygrała. I bardzo dobrze!

Poprzedni artykułWALKING DEAD 7×01 – Recenzja ze spoilerami
Następny artykułZIMNE OGNIE | Simon Beckett | Recenzja książki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię