Tim Miller nie rozpacza po odejściu z ekipy pracującej na Deadpoolem 2 i co chwila łączony jest z nowymi produkcjami. Dzisiejsze informacje mogą spodobać się graczom, bowiem Miller celuje w ekranizację przygód Niebieskiego Jeża.

Sonic to, nieco dziś, przygasła megagwiazda gier komputerowych. Obdarzony nieprawdopodobną prędkością kolekcjoner złotych pierścieni jest z nami od 1991 roku. Od tego czasu sprzedano ponad 350 milionów gier na wszystkie platformy.

Sonic the Hedgehog byłby aktorskim filmem familijnym połączonym z animacją komputerową, coś na wzór Kosmicznego Meczu. Scenariuszem zajmują się Patrick Casey i Josh Miller odpowiedzialni za serial Golan the Insatiable.

Miller zajmie się produkcją, a wyreżyseruje jego wieloletni zawodowy partner – Jeff Fowler. Chłopaki stworzyli nominowaną do Oscara krótkometrażową animacją Gopher Broke, a z Davidem Fincherem od kilku lat pracują na ekranizacją kultowego komiksu The Goon.

Poprzedni artykułTego newsa nie chcieliśmy usłyszeć – powstanie reboot RAMBO
Następny artykułNa nartach po dżungli, czyli zwiastun xXx: REAKTYWACJA
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię