W 2015 roku Telltale zapowiedziało grę w uniwersum Marvela z datą premiery w 2017 roku. Od tamtej pory nie mieliśmy żadnych informacji na temat tej produkcji. Żadnych aż do teraz, ponieważ przypadkowo wyciekł tytuł przygotowywanej przygodówki. Chodzi o Strażników Galaktyki!

Skąd taka informacja? W ostatnim czasie mieliśmy strajk aktorów podkładających głosy, którzy domagają się wyższych stawek za swoją pracę. Przy okazji strajku pojawiła się lista produkcji, w których nie zmieniono kontraktów:

lista

I tak, ta sama firma zajmuje się udźwiękowieniem trzeciego sezonu The Walking Dead i niezapowiedzianej jeszcze gry Guardians of the Galaxy – The Video Game a/k/a Blue Harvest.

W maju przyszłego roku dostaniemy film Strażnicy Galaktyki vol. 2, więc istnieje prawdopodobieństwo, że chodzi o jakąś badziewną produkcję towarzyszącą kinowej premierze.

Stawiam jednak na grę od Telltale, ponieważ Strażnicy są idealnym tematem na stworzenie przezabawnej przygody. A, że ekipa Telltalte potrafi zrobić komedię możemy się przekonać grając w Tales from the Borderlands.

Recenzja filmy STRAŻNICY GALAKTYKI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.