Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała pierwszy plakat film Obcy: Przymierze, na którym widnieje nasz ulubiony kosmiczny robal. Przy okazji dostaliśmy datę premiery filmu.

Plakat niestety wygląda słabo. Wyłaniający się z czerni łeb ksenomorfa lekko nawiązuje do promocyjnych plakatów pierwszego filmu z 1979 roku, gdzie widzieliśmy słynne jajo obcych.

O wiele ciekawszy jest dopisek informujący, że premiera filmu już 19 maja, czyli prawie trzy miesiące wcześniej niż informowano jakiś czas temu.

Obcy: Przymierze jest kontynuacją Prometeusza i zarazem prequelem Obcy: Ósmy Pasażer Nostromo. Opowie o załodze statku Przymierze, która wyląduje na pozornie pięknej planecie będącej w rzeczywistości światem pełnym niebezpieczeństw. Na miejscu spotkają syntetyka Davida (Michael Fassbender), ocalałego z misji Prometeusz.

pobrane

Poprzedni artykułSzczegóły fabuły filmu TOMB RAIDER
Następny artykułSTAR WARS LEGENDY – OPOWIEŚCI JEDI: DAWNI RYCERZE – Recenzja
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię