Dzisiejszej nocy pojawił się długo oczekiwany zwiastun Spider-Man: Homecoming. Sprawdźcie jak radzi sobie Peter Parker po spotkaniu z walczącymi ze sobą Avengersami.

Po wielkiej bitwie na monachijskim lotnisku Peter musiał wrócić do szarej rzeczywistości. Szkoła, obowiązki domowe i przytłaczająca anonimowość sprawia, że chłopak za wszelką cenę chce się wykazać i być pełnoprawnym członkiem Avengers. Tylko jak tego dokonać jeśli nawet jego mentor, Tony Stark nie każe mu się wychylać.

Pierwszy z dwóch zwiastunów skupia się na Peterze, ale w końcówce możemy rzucić okiem na Michaela Keatona w roli Sępa, czy jak kto woli Vulture’a.

Drugie wideo to nieco krótsza zajawka przeznaczona na rynek międzynarodowy, która jednak przemyca kilka zupełnie nowych scen. Przez moment miga Shocker, ale bez swojego stroju.

Premiera 7 lipca 2017. Wystąpią Tom Holland, Marisa Tomei, Robert Downey Jr., Michael Keaton.

Poprzedni artykułTHE WALKING DEAD 7×07 – Recenzja ze spoilerami
Następny artykułCZARNY ZAKON |Sigma Force #3 |James Rollins
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię