Przyszłoroczne Avengers: Infinity War będzie gigantyczną produkcją, która zmieści na jednym ekranie największe gwiazdy Hollywood i niemalże wszystkich superbohaterów Kinowego Uniwersum Marvela. Okazuje się, że do tego zacnego grona może dołączyć jedna z najbardziej rozpoznawalnych person Gry o Tron.

Chodzi o Petera Dinklege’a, czyli serialowego Tyrion Lannistera. Aktor dzięki swojej roli zdobył niesamowitą popularność i tym samym stał się rozchwytywany przez Hollywood. Dinklage zagrał m.in. w filmie Piksele, gdzie grupa starszych graczy musiała zmierzyć się z atakującymi ziemię obcymi, którzy przybrali formę starych gier komputerowych (wiem jak to brzmi, ale warto obejrzeć).

Co ciekawe Peter Dinklage pojawił się już w filmie sygnowanym logo Marvela, a dokładniej w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Jego postać nie zaburzy jednak spójności uniwersum, ponieważ mutanci nie mogą (póki co) pojawić się w Kinowym Uniwersum Marvela. Wszystko przez to, że prawa do marki od lat należą do studia FOX, a MCU jest własnością Disneya.

Kogo mógłby zagrać Peter Dinklage? Ze względu na warunki fizyczne mogłaby to być postać stworzona cyfrowo i tylko udźwiękowiona przez aktora (jak Rocket i Groot). Są też inne możliwości. Pierwszą z nich jest trol Pip Gofern towarzyszący Adamowi Warlockowi, który może pojawić się w Strażnikach Galaktyki 2 (jego kokon był u Kolekcjonera w pierwszej części). Drugą, trochę bardziej prawdopodobną postacią jest M.O.D.O.K., jeden z przeciwników Avengers obdarzony wyjątkową inteligencją oraz umiejętnościami teleportacji i przewidywania przyszłości.

Poprzedni artykułWoody Harrelson dołącza do młodego HANA SOLO
Następny artykułX-MEN: BITWA ATOMU – Recenzja
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię