Do obsady niezatytułowanego jeszcze filmu o młodym Hanie Solo dołącza kolejna gwiazda. Obok aktorów młodego pokolenia pojawi się kinowy weteran Woody Harrelson.

Niespełna 56 letni Woody Harrelson debiutował w telewizji niemalże 40 lat temu. Punktem zwrotnym jego kariery była główna rola w filmie Biali nie potrafią skakać obok Wesley’a Snipesa w 1992 roku. Rok później przyszła kontrowersyjna  i zarazem szeroko komentowana Niemoralna propozycja, która ugruntowała jego pozycję w Hollywood. W ostatni latach Woody pojawił się w kapitalnym ZombielandIluzji, wszystkich odsłonach Igrzysk Śmierci i pierwszym sezonie serialu True Detective. W tym roku zobaczymy go w Zombieland 2 i Wojnie o Planetę Małp.

Tak o aktorze mówią reżyserujący obraz Phil Lord i Chrispther Miller:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że mamy możliwość pracować z aktorem, który prezentuje tyle głębi i tak szeroki wachlarz umiejętności. Posiada unikalną umiejętność znalezienia w jednej roli zarówno patosu jak i humoru. Poza tym jest świetny w ping ponga. 

W rolę młodego Hana Solo wcieli się Alden Ehrenreich, a Donald Glover sportretuje młodszą wersją Lando Calrissiana. Nie wiadomo jaka rola przypadnie w udziale Emilii Clarke oraz kogo zagra Woody Harrelson.

Źródło: http://www.starwars.com/news/woody-harrelson-signs-on-for-young-han-solo-film?linkId=33280158
  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułASSASSIN’S CREED – Recenzja
Następny artykułGwiazda Gry o Tron negocjuje ważną role w AVENGERS: INFINITY WAR i AVENGERS 4
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.