Już za niespełna 6 tygodni wyskoczymy do kina na Logan: Wolverine, ostatni film z Rosomakiem jakiego znamy od prawie 20 lat. Przygotujmy się jednak na bardzo pokręconą linię czasową filmu.

W wywiadzie z Digital Spy Hugh Jackman opowiadając o filmie wspomniał, że twórcy nie bardzo przykładali się do stworzenia linii czasowej, która pokrywałaby się ze wszystkimi filmami o X-Menach.

Powiedziałem, że będzie to mój ostatni film, więc oni powiedzieli żebym zrobił film jaki chcę. Ja i Jim Mangold postanowiliśmy zrobić coś zupełnie innego, jak Wrestler i Bez Przebaczenia, które stawiają na bohatera, a nie otoczkę. Już na wstępnym etapie wpadliśmy na tytuł bez słowa Wolverine, by podkreślić, że film skupia się na człowieku.

Polski dystrybutor uznał jednak inaczej i w polskich kinach film obejrzymy pod tytułem Logan: Wolverine, bo fani mogą nie wiedzieć, że Logan to ten gość z pazurami…

To samodzielny film na wielu płaszczyznach. Nie trzyma się linii czasowych i wydarzeń z poprzednich filmów. Jasne, jest Patrick Stewart, więc będzie to coś w rodzaju crossovera […] Trzymanie się linii czasowych nie pomaga jeśli chcesz opowiedzieć dobrą historię. Nie krytykuję serii X-Men, ale kręcąc pierwszy film nie wiedzieliśmy, że będą kolejne, nowi reżyserzy i zupełnie nowy pomysły.

Można wyciągnąć wniosek, że Jackman uważa serię X-Men za bałagan i nie da się tego spiąć w logiczny sposób. To z kolei może oznaczać, że Laura (X-23 ) nie pojawi się w innych filmach w takiej samej postaci, a ponadto studio zostawia sobie wolną rękę do umieszczenia w kolejnych produkcjach nowego Wolverine’a.

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułFinalny zwiastun filmu LOGAN
Następny artykułOSTATNIA WYROCZNIA |Sigma Force #5 |James Rollins
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.