Rozbuchana do granic możliwości seria wkrótce doczeka się piątego filmu, po którym Michael Bay pożegna się z wielkimi robotami siejącymi gigantyczne zniszczenie. Sprawdźcie jak wygląda Transformers: Ostatni Rycerz na nowym zwiastunie.

Ludzie i Transformery prowadzą wyniszczającą wojnę, a Optimus Prime zaginął. Klucz do ocalenia naszej przyszłości leży w skrywanych sekretach przeszłości i przemilczanej obecności robotów w burzliwej historii ludzkości. Cała nadzieja spoczywa na barkach Cade’a Yeagera (Mark Wahlber), który połączy swe siły z Bumblebee, angielskim lordem (Anthony Hopkins) i panią profesor z Oxfordu (Laura Haddock).

Premiera 23 czerwca.

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułSTRAŻNICY GALAKTYKI vol.2. Nowy zwiastun z okazji Superbowl
Następny artykułBELFER | Recenzja serialu
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.