Pierwsza zajawka solowego, należącego w Kinowego Uniwersum Marvela, filmu o Spider-Manie nie porywała. Mówiąc delikatnie. Nowe wideo promujące Spider-Man Homecoming naprawia błędy poprzednika i obiecuje dużo lepsze widowisko.

Po wielkiej bitwie na monachijskim lotnisku Peter musiał wrócić do szarej rzeczywistości. Szkoła, obowiązki domowe i przytłaczająca anonimowość sprawia, że chłopak za wszelką cenę chce się wykazać i być pełnoprawnym członkiem Avengers. Tylko jak tego dokonać jeśli nawet jego mentor, Tony Stark nie każe mu się wychylać.

Wygląda na to, że Vulture (Michael Keaton), główny czarny charakter, będzie miał na pieńku nie tylko z Pająkiem, ale przede wszystkim z Tonym Starkiem. Przygotujmy się na solidną dawkę akcji i masę dobrego humoru. Wcześniej miałem wątpliwości, ale teraz jestem przekonany, że dostaniemy bardzo dobry film.

Premiera już 7 lipca. W rolach głównych Tom Holland, Robert Downey jr, Marisa Tomei i Michael Keaton.

Poprzedni artykułLOGAN: WOLVERINE – Recenzja
Następny artykułTHE WALKING DEAD 7×15: SOMETHING THEY NEED – Recenzja i analiza
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.