NEW NINTENDO 2DS XL – Nowa wersja przenośnej konsoli!

833

Nintendo, jak to ma w zwyczaju, z zaskoczenia przedstawiło nową wersję swojej przenośnej konsolki. Obudziliśmy się w piątek i ot tak, dostaliśmy pełną prezentację sprzętu i wszystkie cechy szczególne. Poznajcie New Nintendo 2DS XL! 

https://www.youtube.com/watch?v=q1qrM1UbTyU

Powyższy filmik przedstawia praktycznie wszystkie cechy szczególne 3DSa bez 3D… Flagowa opcja przenośnej konsolki Nintendo działa różnie. Niektóre gry zachwycają (Bravely Default, Bravely Second, Mario 3D Land), inne nie robią zbytniego wrażania (Persona Q), a jeszcze inne w ogóle nie mają zaimplementowanej tej opcji (Pokemony). Sam praktycznie nie używam tej opcji mimo, że posiadam New 3DS XL z poprawionym wyświetlaniem 3D i śledzeniem ruchu głowy. Dla osób, które podchodzą do tematu podobnie jak ja, 2DS XL jest kapitalną propozycją.

Na rynku od dłuższego czasu znajduje się Nintendo 2DS, ale jest to konsola dość nieporęczna, ponieważ zamiast składanych ekranów posiada 2 wyświetlacze osadzone na jednej bryle. Wygląda dość koślawo, aczkolwiek nie przeszkadza to w zabawie. New 2DS XL wyglądem przypomina standardowe wersje 3DSa. Jest to w zasadzie ten sam sprzęt, co New Nintendo 3DS XL tyle, że nie posiada ekranu 3D. W oczy rzuca się też bardzo fajny, nowoczesny design. Moja konsolka razi swoimi kantami, a 2DS XL to już zupełnie inna bajka. Dopisek New oznacza, że konsolka posiada prawy manipulator, dodatkowe przyciski i odpali gry zarezerwowane dla mocniejszego sprzętu (Xenoblade Chronicles 3D).

Cena New Nintendo 2DS XL to 150€, więc możemy liczyć na oferty w okolicach 599zł. I jeszcze jedna niespodzianka – w zestawie znajduje się ładowarka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.