AVENGERS: INFINITY WAR, THOR: RANAROK, BLACK PANTHER – Są oficjalne opisy fabuły

498

Za sprawą magazynu License! Global Magazine możemy zapoznać się z oficjalnymi opisami fabuły trzech nadchodzących filmów z Kinowego Uniwersum Marvela. I tak:

THOR: RAGNAROK (3 listopada 2017)

Świat Thora stoi na krawędzi zagłady. Jego podstępny brat Loki przejął Asgard. Wkrótce jednak ulega potężnej Heli, która kradnie tron dla siebie, a Thor zostaje uwięziony na drugim końcu Wszechświata. By uciec z niewoli i ocalić swój dom, Thor musi wygrać śmiertelny turniej międzygalaktycznych gladiatorów i przede wszystkim pokonać swojego byłego sprzymierzeńca i członka Avengers… Hulka!

BLACK PANTHER (18 luty 2018)

Po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, Król T’Challa powraca do domu, technologicznie zaawansowanego i politycznie neutralnego afrykańskiego państwa Wakanda, by służyć mieszkańcom jako ich lider. Wkrótce jednak T’Challa odkrywa spisek mający na celu przejąć władzę w Wakandzie przez co zmuszony jest współpracować z agentem CIA Everettem K. Rossem (Martin Freeman) i członkami Dora Milaje, siłami specjalnymi Wakandy, by uchronić swój kraj przed wciągnięciem w wojnę światową.

AVENGERS: INFINITY WAR (4 maja 2018)

Podczas gdy Avengers i ich sprzymierzeńcy chronią świat przed niebezpieczeństwami, z kosmicznych czeluści przybywa nowe zagrożeniami: Thanos! Międzygalaktyczny niesławny despota postanowił zebrać wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy, by urzeczywistnić swoje chore pragnienia. Wszystko z czym dotychczas mierzyli się Avengers prowadziło do tej chwili – los Ziemi i samego istnienia stał się bardzo niepewny.

Poprzedni artykułUNCANNY X-MEN TOM 2: ZŁAMANI | Brian Michael Bendis
Następny artykułOBCY: PRZYMIERZE – Recenzja
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię