TOMB RAIDER – Nowy zwiastun

344

16 marca premiera filmu Tomb Raider. Z tej okazji Warner Bros opublikował nowy zwiastun nadciągającej ekranizacji jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek gier komputerowych.

I cóż… dobrze to nie wygląda. Pokazany kilka miesięcy temu pierwszy zwiastun zapalał lampkę ostrzegawczą, a drugi… tylko pogłębił obawy. Po pierwsze zwiastun streścił praktycznie cały film. Zamiast nakreślić tło fabularne ktoś postanowił pokazać nam całą wędrówkę Lary, jej cele i motywacje. Po drugie sceny akcji powinniśmy docenić, ponieważ garściami czerpią z wydanego w 2013 roku restartu serii. Ale znów, wygląda to infantylnie, zachowania bohaterki są mocno przegięte i bardzo niefilmowe. Spójrzcie tylko na skoki (w szczególności ten z tonącego statku) – to co wygląda dobrze w grze nie musi wyglądać dobrze w kinie.

Obejrzę w kinie, ale jestem niestety na nie.

Poprzedni artykułBATMAN TOM 2: JESTEM SAMOBÓJCĄ |Tom King |Recenzja komiksu
Następny artykułMYRON BOLITAR – świetna seria Harlana Cobena
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię