PACIFIC RIM: REBELIA – Nowy zwiastun i data premiery

569

Już 23 marca w kinach zadebiutuje Pacific Rim Uprising, kontynuacje niesamowicie widowiskowego filmu sprzed pięciu laty. W produkcji zmieni się główna obsada, ponieważ Charlie Hunnam i Idris Elba nie powtórzą swoich ról. Pierwsze skrzypce zagra znany z VII i VIII epizodu Gwiezdnych Wojen John Boyega, który wcieli się w rolę syna postaci uprzednio granej przez Idrisa Elbę.

Szczerze? Nie jestem pozytywnie nastawiony do tego filmu. Pierwowzór w reżyserii Guilermo Del Toro wbijał w fotel klimatem i niesamowitymi scenami. Kontynuacja wygląda jak wysokobudżetowy odcinek Power Rangers pomieszany z Transformers. Jeagery ze „zwykłych” wielkich mechów stały się cudacznymi robotami z błyszczącymi mieczami, lassami i innym szajsem. Oczekiwałem czegoś zupełnie innego niż seria Michaela Baya i nie chcę wyrokować przed obejrzeniem, ale średnio mi to podchodzi. No i gdzie ta epicka muzyka Djawadiego?

PACIFIC RIM – Recenzja

Poprzedni artykułDOM Z PAPIERU | CZĘŚĆ 1 | Recenzja serialu
Następny artykułW DOMU – Recenzja
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię