Na neosite.pl (do niedawna pssite.com) pojawiła się moja recenzja Detroit: Become Human, bardzo wyczekiwanej produkcji Davida Cage’a. Grę sprawdziłem przed premierą, ale embargo na recenzje spadło dopiero dzisiaj o godzinie 14.

Ze względu na warunki współpracy nie mogę umieszczać tutaj pełnego tekstu, dlatego odsyłam was na stronę neosite.pl gdzie przeczytacie pełną recenzję.

Do gry byłem nastawiony dość pesymistycznie, ponieważ zaprezentowane na targach i ograne wielokrotnie demo nie wnosiło zupełnie nic, czego nie widzieliśmy wcześniej. Okazało się jednak, że David Cage i studio Quantic Dream odrobili pracę domową i zaserwowali bardzo emocjonalną i rozbudowaną historię, pełną moralnych dylematów i szokujących wydarzeń.

Zaimplementowany system wyborów działa kapitalnie, a ilość fabularnych rozgałęzień w pełni zaspokaja moje oczekiwania. Po przejściu gry przeglądając schematy wydarzeń odkryłem, że sporo rozdziałów, na skutek moich decyzji, w ogóle się nie pojawiło, a fabuła poszła zupełnie nieoczekiwanym torem. Jest naprawdę dobrze!

Jak pisałem, pełen tekst znajdziecie tutaj, a w zamian podrzucam wielką galerię zrzutów prosto z gry 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.