POGROMCY DUCHÓW: DZIEDZICTWO |Pełny zwiastun

362

Wysypało zwiastunami w ostatnich dniach. Zaledwie wczoraj widzieliśmy Wonder Woman 1984, a dziś możemy zobaczyć w akcji nowych Pogromców Duchów. Ghostbusters: Afterlife (Pogromcy Duchów: Dziedzictwo) opowie współczesną historię, która będzie kanoniczną kontynuacją przygód znanych nam bohaterów.

Zwiastun skupia się na grupie dzieciaków, które w starym rodzinnym domu odnajdują sprzęt należący do bohaterów lat 80. Od ponad trzydziestu lat świat nie widział duchów, a wraz z nim zaginął słuch o Pogromcach. Odkrycie dzieciaków sprawi, że będą musiały przejąc pałeczkę. Jeśli tęskniliście za prawdziwymi Pogromcami to musicie wiedzieć, że stara gwardia powróci! Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Bill Murray i Ernie Hudson powrócą w swoich rolach!

Występują: Finn Wolfhard, Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Stanz, Carrie Coon, Paul Rudd, Bookeem Woodbine, Bill Murray, Venkman, Ernie Hudson

Poprzedni artykułZAPACH ŚMIERCI |Simon Beckett |Recenzja książki
Następny artykułDOLINA KRZEMOWA |Sezon 6. finałowy |Recenzja serialu
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię