MORBIUS| Pełny zwiastun

356

Zadebiutował pełny zwiastun filmu Morbius! Jest drugi po Venomie film Sony rozbudowujący uniwersum Spider-Mana.

Michael Morbius cierpiący na trawiącą go chorobę krwi postanawia skorzystać z eksperymentalnej metody leczenia wykorzystującej Nietoperze Wampiry. Podczas procesu Morbius nabywa nadludzkich zdolności, ale ich ceną jest nieustanna walka z pragnieniem krwi.

Na mocy nowej umowy z Marvelem Spider-Man może pojawić się w filmach Sony i jednocześnie być członkiem Marvel Cinematic Universe. Ponadto filmy Sony mogą czerpać z MCU i do niego nawiązywać. Tym samym w ostatniej scenie zwiastuna pojawia się… Michael Keaton! A jak pamiętamy Keaton wcielił się w Vulture’a w filmie Spider-Man: Homecoming.

Spider-Man: Homecoming
Venom
Spider-Man: Daleko od domu

Czy to oznacza, że spotkamy też Spider-Mana? Odpowiedzią może być poniższy kadr ze zwiastuna. Widzimy na nim plakat Spider-Mana pomazanego napisem murderer, co jest ewidentnym nawiązaniem do finału Spider-Man: Daleko od Domu. Co ciekawe na grafice nie widzimy Tom Hollanda, a Spier-Mana w ciele Tobey Maguire’a z trylogii Sama Raimiego. Easter egg czy zapowiedź filmowego Spiderversum?

Tydzień w świecie filmów i seriali #2

Poprzedni artykułILUZJONISTA |Gerard Edling #2 |Remigiusz Mróz |Recenzja książki
Następny artykułEXTRAORDINARY X-MEN TOM 4: INHUMANS KONTRA X-MEN |Jeff Lemire |Recenzja komiksu
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię