Jeden z tych niewymagających wiele od widza seriali, które ogląda się po prostu dla przyjemności. Dwa dotychczasowe sezony to całkiem przyjemna zabawa. Nic więc dziwnego, że bardzo chciałem zobaczyć co czeka dziewczyny tym razem. Recenzja serialu Good Girls Sezon 3.

Nigdy się nie nauczą

1. Good Girls sezon 1
2. Good Girls sezon 2
3. Good Girls Sezon 3
4. Good Girls Sezon 4 (2021)

Beth, Ruby i Annie wykaraskały się z potężnych tarapatów, ale dalej nie porzuciły planów na niezbyt legalne wzbogacenie się. Przekonane o śmierci Rio postanowiły domowymi sposobami… drukować pieniądze. A w zasadzie to sprytnie przedrukowywać jednodolarówki na banknoty o nominale 10 dolarów. Jak jednak wyprać duże sumy pieniędzy i jak zniknąć z radaru FBI?

Jeśli pamiętacie scenę na końcu drugiej serii to nie będziecie zaskoczeni faktem, że Rio żyje. Mało tego, agent Turner postanowił wykorzystać go jako swojego tajnego informatora. Tymczasem Rio nie tylko nie zamierza być kapusiem, ale też planuje swoją zemstę na Beth, która pociągnęła za spust i trzykrotnie go postrzeliła…

Powrót do korzeni

Drugi sezon mocno dał w kość dziewczynom. Sytuacja wokół nich stała się bardzo napięta i wydawało się, że trzecia seria może być ostatnią. Tak samo pomyśleli twórcy, którzy zdecydowali się na dość kontrowersyjny ruch zamykając wątek FBI już na samym początku. Tym samym dziewczyny dostały niejako czystą kartę, co niestety mocno rozczarowuje. Jestem zwolennikiem konsekwencji nawet jeśli oznaczałoby to zakończenie serialu.

Rzut za trzy – recenzja

Jeśli jednak zapomnicie o powyższym to w dalszym ciągu będziecie bawić się świetnie. Dziewczyny co i rusz szukają nowych sposobów na zorganizowanie swoich przekrętów i nieustannie muszą mierzyć się z nowymi problemami. Miejscami jest dramatycznie, a miejscami przezabawnie. Prywatne wątki Beth oraz Ruby są angażujące i fajnie napisane. Z Annie jest podobnie jak w poprzednich sezonach. Jej losy nikogo nie zainteresują, a cały wątek miłosny jest po prostu nudny.

Przedwczesny finał

Finałem serii trzeciej jest epizod numer 11. Jest to odcinek bardzo spokojny, który nic nie wyjaśnia i po prostu urywa fabułę. W normalnym trybie uznałbym to za kompletną porażkę, ale w przypadku Good Girls sprawa ma się nieco inaczej. Seria zaplanowana była na szesnaście odcinków, a produkcja została przerwana w trakcie zdjęć do odcinka dwunastego. Winnym oczywiście jest koronawirus, który zmusił ekipę to przerwania prac. NBC zdecydowało, że tak zakończymy serię trzecią, a bezpośrednią kontynuację wydarzeń zobaczymy w sezonie czwartym prawdopodobnie w 2021 roku.

Podsumowanie Good Girls Sezon 3

Good Girls Sezon 3 to sezon bardzo nierówny. Rozczarowujące rozwiązanie wątku FBI już na samym początku zapewniło scenarzystom restart, ale nie na to liczyłem. Niemniej serial dalej doskonale bawi i szybko zapomina się o początkowej wtopie. I chociaż nie spodziewam się rewolucji to czekam już na serię czwartą.

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułBATMAN TOM 10: KOSZMARY | Tom King
Następny artykułCHADWICK BOSEMAN nie żyje
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.