Zwiastun RESIDENT EVIL: WELCOME TO RACOON CITY

40

24 listopada na amerykańskich ekranach kin zadebiutuje reboot Resident Evil. Film Sony Pictures odcina się całkowicie od koszmarnych produkcji z Milą Jovovich i postara się zaskoczyć fanów i nowych widzów.

Fabuła Resident Evil: Welcome to Racoon City zabierze nas do tytułowego miasteczka, a akcja rozgrywać się będzie w 1998 roku. Dlaczego w 1998? To właśnie w 1998 roku rozgrywała się fabuła pierwszej i drugiej gry z serii. Film postara się połączyć wydarzenia z obu gier i opowiedzieć jedną, spójną i straszną historię. W produkcji zobaczymy zarówno R.P.D. (Racoon Police Department) z RE2, a także osławioną posiadłość z RE1.

Oznacza to też, że w filmie pojawią się postaci z obu gier. Claire Redfield, Chris Redfield, Albert Wesker, William Birkin, Leon S. Kennedy, Jill Valentine, Sherry Birkin i Ada Wong.

Poprzedni artykułTHOR TOM 1: THOR ODRODZONY | Jason Aaron | Recenzja komiksu Marvel Fresh
Następny artykułNIEŚMIERTELNY HULK TOM 1 | Al Ewing | Recenzja komiksu Marvel Fresh
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię