Home DC DC FANDOME 2021| Podsumowane wydarzenia

DC FANDOME 2021| Podsumowane wydarzenia

DC Fandome

Wczoraj o godzinie 19 wystartował trwający niemal 4 godziny event DC Fandome. Podczas pokazu zaprezentowano masę zwiastunów, teaserów i sneak peaków nadchodzących produkcji.

Poniżej znajdziecie podsumowanie najważniejszych wydarzeń – samo mięcho. A zaczynamy od zwiastuna, który zakończył wydarzenie – THE BATMAN!

1 BATMAN

Co tu dużo gadać. Film Matta Reevesa zapowiada się kapitalnie. Jest bardzo mrocznie, a Batman Roberta Pattinsona będzie chyba najbardziej rozchwianą emocjonalnie wersją Mrocznego Rycerza w jego kinowej historii.

Premiera filmu 4 marca 2022 roku!

2 FLASH

Zamiast zwiastuna otrzymaliśmy mały sneak peak. Mamy tutaj ostateczne potwierdzenie, że fabuła czerpać będzie z wielkiego wydarzenia Flashpoint. Pojawiają się inne wersje Flasha, a przede wszystkim przez chwilę widzimy BATMANA TIMA BURTONA! Michael Keaton ponownie wcieli się pierwszego kinowego Batmana (Adam West był serialowym Gackiem).

Czekamy!

3 BLACK ADAM

Planowany od wielu lat projekt Dwayne’a Johnsona nabiera rozmachu. Mroczna wersja Shazama! jest w zaawansowanej fazie produkcji, a my możemy obejrzeć kilka scen.

Premiera 22 lipca 2022

4 AQUAMAN AND THE LOST KINGDOM

Drugi Aquaman jest na wczesnym etapie produkcji, więc w miejsce zwiastuna dostaliśmy film behind the scenesKilka scen, kilka wywiadów i rzut okiem na kulisy produkcji

Premiera 16 grudnia 2022

5 SHAZAM! FURY OF THE GODS

Shazam! powróci, ale na premierę musimy jeszcze trochę poczekać. Film jest właśnie w produkcji, więc również i tutaj otrzymaliśmy jedynie materiał zza kulis i maluśkie spojrzenie na film.

Premiera w 2023 roku

6 DC LEAGUE OF SUPER-PETS

Krótki teaser animacji z Dwaynem Johnsonem i Kevinem Hartem (Krypto i Ace). Oprócz nich w produkcji jeszcze cała masa gwiazd.

7 CATWOMAN: HUNTED

Zwiastun animacji Catwoman Hunted, którą obejrzymy w 2022 roku.

8 PEACEMAKER

Poniżej zebrałem seriale DC, ale ten zasługuje na oddzielny akapit. Peacemaker Jamesa Gunna otrzymał zwiastun i potwierdzenie premiery 13 stycznia na HBO Max. Serial będzie solową opowieścią jednego z członków ostatniego Suicide Squad.

9 SERIALE

Oprócz produkcji HBO MAX (Titans, Doom Patrol) pokazano koleje sezony z tzw. Arrowverse. Potwierdzono czwarty sezon Doom Patrol, drugi sezon Superman & Lois. Pokazano złote buty Flasha z nadchodzącej siódmej serii, a także materiał z finałowego szóstego sezonu Supergirl. A jest też materiał z serialu Naomi, nowej postaci stworzonej przez Michaela Briana Bendisa po przejściu do DC. Łapcie materiały.

10 GRY

Na koniec zostawiłem dwie oczekiwane gry ze świata DC. Obie produkcje pojawią się na rynku w 2022 roku. Osobiście bardziej czekam na tworzone przez Rocksteady Suicide Squad: Kill the Justice League, ale i Arkham Knights nie prezentuje się źle. Tym bardziej, że gra zaadaptuje linię fabularną Trybunału Sów! Oto zwiastuny.

 

11 CAŁE WYDARZENIE

Jeśli chcecie obejrzeć całość to proszę bardzo 🙂

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Exit mobile version