GeekLife

Nazywam się Adam Grochocki, a GeekLife.pl to moje „trzecie dziecko”. Strona zaczynała jako prosty blog z randomowego szablonu Bloggera już w 2009 roku. Zbierałem i umieszczałem tam teksty o grach, jakie napisałem dla różnych istniejących i już nieistniejących serwisów popkulturowych. Objętość rosła, pojawiało się co raz więcej pomysłów i co raz to nowe kategorie. Zacząłem pisać o książkach, doszły filmy i seriale, a później komiksy. W 2015 roku zakupiłem hosting, wykupiłem domenę i w ten sposób powstało GeekLife. Strona cały czas zmienia się na lepsze, a poziom moich tekstów ciągle wzrasta… a przynajmniej taką mam nadzieję :)

Współpraca

Za GeekLife.pl nie stoi żaden wydawca. Jest to hobbystyczny projekt, dzięki, któremu mogę dzielić się własnymi przemyśleniami i spostrzeżeniami na tematy związane z popkulturą. 

Chętnie podejmę współpracę z:

  • wydawcami książek
  • wydawnictwami komiksów
  • dystrybutorami filmów
  • serwisami streamingowymi (Netflix, HBO, Amazon Prime Showmax)
  • wydawcami gier na konsole PlayStation i Nintendo. 

Na życzenie:

  • umieszczę notki prasowe związane z tematem strony; notki oznaczam na wstępie specjalnym podpisem
  • umieszczę zdjęcia recenzowanego produktu, jeśli jest w formie fizycznej (płyta, książka, komiks, figurka, itp.)
  • w recenzjach umieszczę odnośnik do strony wydawcy

Autobiografia... tak jakby

Popkulturą interesuję się od zawsze. Pamiętam czasy, gdy osiedle wyludniało się podczas emisji Kapitana Tsubasy, czy Dragon Balla, pamiętam oglądanie ciągle tych samych filmów na zdartych kasetach VHS, pamiętam czasy półgodzinnego wgrywania gier na Commodore 64.

Spędziłem setki godzin w grach RPG, rozegrałem tysiące spotkań w serii FIFA i wielokrotnie przeżywałem epickie przygody w Uncharted i God of War. Od czasu pierwszego PlayStation gram na konsolach Sony, a PC odszedł w niepamięć podczas aktualnej generacji. Aktualnie nocki zarywam na PS4, Nintendo 3DS i oczywiście Nintendo Switch.

Gdy nie gram, czytam thrillery i tonami pochłaniam komiksy. Uwielbiam zarówno Marvela, jak i DC, ale w kinie od Ligi Sprawiedliwości wolę Avengers. Gdy już uda się uśpić dzieci wraz  z żoną przeżywamy Grę o Tron, emocjonujemy się Homeland i zrywamy boki przy Dolinie Krzemowej.

Dane kontaktowe

Adam Grochocki
ul. Gomulickiego 7/13
07-410 Ostrołęka
(+48) 505 865 575 email: adam@geeklife.pl

2,210FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
SSL certificates SSL certificates