Jak czytać klasyczne komiksy Uniwersum DC

Świat Komiksu (Egmont) przygotował prosty przewodnik po wydanych i wydawanych przez siebie klasycznych komiksach Uniwersum DC.

Oba możecie pobrać z poniższych linków:

Za klasykę DC uważamy komiksy, które zostały wydane DO komiksów spod labelki Nowe DC. Ponadto dzielą się na te, których wydarzenia rozgrywały się w głównym uniwersum i na te poza nim. Co to oznacza? Komiksy poza głównym uniwersum to bardzo często oneshoty, lub niedługie serie, które nie są powiązane z poprzednimi i przyszłymi seriami DC. Nierzadko przedstawiają alternatywne historie (np. DCeased), a scenarzyści mają bardzo dużą dowolność w kreowaniu historii. U nas najczęściej pojawiają się pod banderą DC Black Label.

Klasyka-DC_poza-glownym-uniwersum Klasyka-DC_glowne-uniwersum

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułZapowiedź wydania Blu-Ray filmu OSTATNIEJ NOCY W SOHO
Następny artykułLEPSI WROGOWIE SPIDER-MANA | Nick Spencer | Marvel
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.