BUMBLEBEE | Pełny zwiastun

Zadebiutował pełny zwiastun filmu BumbleBee, prequela i miękkiego restartu serii Transformers. Seria rozstała się Michaelem Bayem i czas na zmiany. Twórcy zdecydowali się na film poświęcony najsympatyczniejszemu z Autobotów, czyli BumbleBee.

Na długo przed tym, gdy Sam Witwicky kupił stare Camaro, nastoletnia Charlie Watson wyciągnęła ze złomowiska Garbusa. Autko w rzeczywistości okazało się uśpionym Autobotem. Transformer z miejsca staje się jej najlepszym przyjacielem, ale wielgachny robot nie mógł uniknąć uwagi wojska, które zrobi wszystko, by wykorzystać go jako niepowstrzymaną broń.

Słysząc po raz pierwszy o filmie byłem sceptycznie nastawiony. Po tym zwiastunie kompletnie zmieniam zdanie. Film zapowiada się na ciepłą i zabawną opowieść, dużo bardziej kameralną niż kilka ostatnich odsłon Transformers. Hailee Steinfeld

Poprzedni artykułTHOR GROMOWŁADNA TOM 2: KTO DZIERŻY MŁOT? |Recenzja komiksu
Następny artykułNETFLIX Październik 2018 | Lista nowości
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.