MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE Zwiastun #1

Evil Dead Rise

MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE Zwiastun #1

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Martwe Zło: Przebudzenie. Powrót do legendarnej serii horrorów jak zwykle jest ryzykownym przedsięwzięciem, ale pierwszy zwiastun wygląda całkiem intrygująco. Z filmem w roli producenta związany jest jej twórca Sam Raimi (pomagał też przy scenariuszu). W projekt zaangażowani są również twórcy znakomitego serialu Ash konta Martwe Zło

Co do Asha… na ten moment nic nie wiadomo o jego angażu, ale jeśli pojawił się w Doktor Strange w Multwiersum Obłędu to kto wie :)

Premiera 19 kwietnia

Oficjalny opis:

Akcja filmu Martwe zło: Przebudzenie przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach (w ich rolach Sutherland i Sullivan). Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie.

Poprzedni artykułNIE MARTW SIĘ, KOCHANIE 18 stycznia na Blu-Ray i DVD
Następny artykułHALLOWEEN. FINAŁ 26 stycznia na DVD
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.