Magic Mike

MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC 10 maja na Blu-Ray i DVD

Zwieńczenie trylogii Channinga Tatuma czyli Magic Mike: Ostatni Taniej już 10 maja na Blu-Ray oraz DVD. Dostępne w Polsce edycje to:

Okładki:

Opis filmu:
„Magic” Mike Lane (Channing Tatum), po dłuższej przerwie wraca na scenę. Jedzie do Londynu z bogatą celebrytką (Salma Hayek Pinault), która ma dla niego propozycję nie do odrzucenia… i ukryty plan. Kiedy Mike poznaje prawdziwe zamiary swojej towarzyszki, jest już za późno. Czy uda mu się stworzyć z seksownych tancerzy prawdziwy zespół i sprostać wymaganiom przebiegłej milionerki?

Rok produkcji: 2023
Czas trwania filmu: 112 min.
Wersja wydania: 1
Wersje językowe filmu: polska, angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, czeska
Dźwięk wersji oryginalnej filmu: DTS-HD Master Audio 5.1
Napisy: chińskie, angielskie, polskie, czeskie, duńskie, fińskie, norweskie, szwedzkie, niemieckie, hiszpańskie
Licencja: film do sprzedaży detalicznej bez licencji do wypożyczania
Dodatki:
Film Nowe układy taneczne Magic Mike’a; Sceny niewykorzystane


Opis oficjalny:

„Magic” Mike Lane (Channing Tatum), po dłuższej przerwie wraca na scenę. Jedzie do Londynu z bogatą celebrytką (Salma Hayek Pinault), która ma dla niego propozycję nie do odrzucenia… i ukryty plan. Kiedy Mike poznaje prawdziwe zamiary swojej towarzyszki, jest już za późno. Czy uda mu się stworzyć z seksownych tancerzy prawdziwy zespół i sprostać wymaganiom przebiegłej milionerki? Magic Mike: Ostatni taniec na Blu-ray™ i DVD już 10 maja.

Dziesięć lat po premierze pierwszego filmu Magic Mike, Channing Tatum raz jeszcze wraca do roli słynnego Mike’a Lane’a. Tym razem jako reżyser powraca też Steven Soderbergh, a scenarzysta Reid Carolin wprowadza zupełnie nową, charyzmatyczną i uwodzicielską postać graną przez Salmę Hayek – Maxandrę Mendozę, która spotyka Mike’a akurat gdy ten znowu ma puste kieszenie. Tajemnicza Max daje Mike’owi szansę, której ten nie może zmarnować – taką, która może zmienić jego i jego życie na zawsze.

Soderbergh komentuje: „To, co zrobiliśmy w tych filmach, a w szczególności w ostatniej części, przyniesie widzom masę czystej zabawy podczas oglądania występów tych niesamowicie utalentowanych tancerzy. Ale taniec tutaj to także coś więcej – to swego rodzaju koń trojański do przemycenia innych pomysłów”.

Reżyser dodaje, że w ostatniej części twórcy podnieśli stawkę, dając Mike’owi możliwość posiadania wszystkiego… jeśli tylko będzie w stanie po to sięgnąć. „Czym jest pragnienie? Co tak naprawdę oznacza miłość i zaangażowanie w naszym świecie? Opakowaliśmy ten film w olśniewającą choreografię i ekscytujące numery taneczne, ale wszystko po to, aby zgłębić prawdziwe pytania dotyczące tego, jak definiuje się dzisiejsze relacje”.

Tatum, który jest również producentem, zauważa: „Pierwszy film opowiadał o tym, jak Mike zdał sobie sprawę, że musi zadbać o siebie i przemyśleć swoje życie. Drugi rozwija niektóre wątki pierwszego i pogłębia postacie tancerzy, ale koncentrując się tylko na tej grupie, jest opowieścią wyłącznie o mężczyznach. Od tego czasu kobiety w filmach są bardziej otwarte i mówią o tym, czego chcą. To sprawiło, że chcieliśmy zrobić trzeci film i naprawdę przeprojektować to, czym jest Magic Mike. Chcieliśmy umieścić w filmie najlepszych tancerzy na świecie i mieć silną kobiecą główną rolę, która jest kluczowa dla historii i równie ważna jak Mike”.

Salma Hayek była zachwycona możliwością dołączenia do obsady i szybko zauważyła niezwykłe podobieństwo między jej postacią a Mikiem. „Maxandra spotyka Mike’a w chwili, gdy ona również czuje się trochę zagubiona. Dzieje się to tak niespodziewanie, że kobieta robi coś, co nie jest do końca w jej stylu. Ale w relacji z Mikiem jest coś takiego, co zaczyna ją inspirować. On przypomina jej o części siebie, którą utraciła, i daje jej siłę do odkrywania tej zapomnianej części”.

Tatum dodaje: „Ta dwójka ludzi spotyka się w bardzo ciekawym momencie życia. Mike doprowadził swoją firmę meblową tak daleko, jak to było możliwe, ale w końcu musiał zakończyć działalność; Max była w małżeństwie od wielu lat i to też się rozpadło. Oboje znajdują się na rozdrożu i myślą: ‘Kim chcę teraz być? Co mam teraz robić?’. Tam ich spotykamy i oni spotykają siebie nawzajem”.

Zawiązana z tej nieoczywistej relacji fabuła filmu przynosi niesamowite widowisko. Najlepsi tancerze usiłują zrobić wszystko, by przebić wyczyny, które oglądać mogliśmy w dwóch poprzednich filmach, a sama akcja przenosi się z Florydy do Londynu – z nocnego klubu, na deski teatru.

Magic Mike: Ostatni taniec to trzeci film opowiadający historię słynnego tancerza erotycznego granego przez Channinga Tatuma. Już 10 maja ukaże się na Blu-ray™ i DVD!

Dodatki specjalne w wydaniu BLU-RAY™:

  • Film Nowe układy Magic Mike’a
  • Sceny niewykorzystane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.