TRANSFORMERS: PRZEBUDZENIE BESTII Zwiastun #2

Transformers: Rise of the Beasts

TRANSFORMERS: PRZEBUDZENIE BESTII Zwiastun #2

Sezon kinowy wkracza w swoją najważniejszą fazę. Praktycznie co tydzień w kinach debiutuje jakaś oczekiwana produkcja. Już na początku czerwca obejrzymy najnowszą odsłonę serii Transformers zatytułowaną Przebudzenie Bestii. Oprócz znanych nam Autobotów i Deceptikonów w filmie po raz pierwszy pojawią się Maximale – roboty przyjmujące formy dzikich zwierząt.

Już jakiś czas temu przestałem ogarniać chronologię tej serii, ale wygląda na to, że film będzie prequelem serii Michaela Baya. Akcja rozgrywa się w 1994 roku, podczas gdy pierwszy film osadzony był w roku 2000. Bumblebee tymczasem rozgrywał się w 1987 roku. Nie żeby miało to jakiekolwiek znaczenie dla czystej widowiskowej rozwałki, ale wspominam dla porządku :)

Premiera 9 czerwca!

Obsada: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Tobe Nwigwe, Peter Cullen, Ron Perlman, Peter Dinklage, Michelle Yeoh, Liza Koshy, John DiMaggio, David Sobolov, Michaela Jae Rodriguez, Pete Davidson, Cristo Fernández

Poprzedni artykułSTRAŻNICY GALALTYKI TOM 1: CZYLI ZOSTALIŚMY MY | Al Ewing | Recenzja komiksu Marvel Fresh
Następny artykułNIEŚMIERTELNY HULK TOM 3 | Al Ewing | Recenzja komiksu Marvel Fresh
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.