MEG 2: GŁĘBIA

Na sklepowych półkach wylądował film MEG 2: GŁĘBIA

Samoświadomy, pełen dystansu akcyjniak z Jasonem Stathamem i prehistorycznym Megalodonem w rolach głównych pojawił się w Polsce na Blu-ray i DVD.

O filmie

W kontynuacji wielkiego hitu z 2018 roku Jonas Taylor (Jason Statham) i Jiuming Zhang (Wu Jing) przewodzą ekipie śmiałych naukowców, którzy w głębinach oceanu stają do zaciętej walki z ogromnymi megalodonami i bezwzględnymi niszczycielami środowiska. Meg 2: Głębia już od 27 października na Blu‑ray™ i DVD.

Po kilku latach od pokonania zbiegłych z Rowu Mariańskiego rekinów megalodonów, komandor Jonas Taylor bierze udział w ekspedycji naukowej organizowanej przez brata jego dziewczyny Suyin, Jiuminga Zhanga. Zhang pragnie odnaleźć w głębinach więcej rekinów, by móc je badać; niestety, w wyniku sabotażu wyprawy i wynikłego chaosu, kilka rekinów oraz innych prehistorycznych drapieżników ponownie ucieka z Rowu i zaczyna terroryzować okoliczne wody. Taylor znów musi stawić czoła niebezpiecznym zwierzętom, a także chciwej korporacji wydobywczej.

W kontynuacji kinowego hitu do swojej słynnej roli powraca Jason Statham, któremu na ekranie towarzyszy tym razem gwiazda chińskiego kina akcji Wu Jing – aktor i reżyser, który na swoim koncie ma najbardziej dochodowe filmy w historii, jak między innymi: Wolf Warrior (box office: 870 mln dolarów), czy The Battle at Lake Changjin (902 mln dolarów). W Meg 2: Głębia do swoich ról powracają także Cliff Curtis, Shuya Sophia Cai oraz Page Kennedy.

Za kamerą tym razem stanął Ben Wheatley, który mówił o swojej pracy nad filmem: „tworząc kontynuację Meg postawiłem sobie proste zadanie: wziąć ten film i zrobić go jeszcze większym. Większe rekiny, więcej akcji, większa przestrzeń, większy sprzęt… większe wszystko”

Zadanie udało mu się zrealizować z nawiązką. Meg 2: Głębia to film spektakularny, który zrobi wrażenie szczególnie na miłośnikach akcji, która tym razem porywa nas znacznie dalej i znacznie głębiej niż poprzednio.

Meg 2: Głębia zadebiutował w polskich kinach 4 sierpnia, a już 27 października ukaże się w wydaniach Blu-ray™ i DVD.

Dodatki specjalne w WYDANIU BLU-RAY:

  • Jak powstawał Meg 2: Głębia
  • Z głębin: Jeszcze więcej bestii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.