Avatar: Istota Wody 5 lipca na Blu-Ray i DVD

AVATAR: ISTOTA WODY 5 LIPCA NA BLU-RAY I DVD

Długo przyszło nam czekać na fizyczne wydanie filmu Avatar: Istota Wody. Film zaliczył długi i pełen sukcesów marsz przez kina (jak Top Gun: Maverick), więc brak pośpiechu w wydawaniu filmu na nośnikach jest w pełni zrozumiały. Już jutro, 5 lipca produkcja wyląduje na Blu-Ray i DVD. Niestety na polskim rynku nie pojawi się wersja 4K. Będziemy mieli za to ładny steelbook.

Co ciekawe 10 lipca ukaże się pierwszy Avatar w zremasterowanej wersji! Szczegóły poniżej.


Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota wody na Blu-ray™, Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana i DVD, ukaże się również nowa, zremasterowana edycja  Blu-ray™ z pierwszym filmem Avatar (2009) oraz bogatymi dodatkami specjalnymi.

Wydania Blu-ray™ i Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana z filmem Avatar: Istota wody będą zawierały ponad trzy godziny materiałów dodatkowych z udziałem twórców, obsady i ekipy filmowej.

PONAD TRZY GODZINY DODATKÓW specjalnYCH w wydaniach BLU-RAY™ avatar: istota wody:

  • Nowi bohaterowie
  • Wyzwania wodnego świata Pandory
  • Ożywianie Pandory
  • Bohaterowie z Pandory
  • … i wiele innych

Wersja Blu-ray™ filmu Avatar (2009) zawiera zarówno nieopublikowane wcześniej, jak i zupełnie nowe dodatki, w tym „Wspomnienia”, w których producent Jon Landau przeprowadza fascynującą rozmowę z członkami obsady: Samem Worthingtonem, Zoe Saldañą, Sigourney Weaver i Stephenem Langiem, przywołując ciepłe wspomnienia z produkcji i refleksje nad niezwykłym sukcesem filmu. „Avatar: Spojrzenie wstecz” to retrospekcja, w której aktorzy i twórcy filmu zastanawiają się nad swoją niezwykłą podróżą podczas tworzenia Avatara, przełomowymi technologiami, których użyli by zapewnić niezrównane wrażenia kinowe, oraz głębokim wpływem, jaki film wywarł na widownię na całym świecie.

Dodatki specjalne w WYDANIU BLU-RAY™ avatar (2009):

  • Wspomnienia
  • Avatar: spojrzenie wstecz
  • Avatar – narodziny idei
  • Reportaże

Nominowany do Oscara® w wielu kategoriach, w tym za najlepszy film, Avatar: Istota wody stał się trzecim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów na świecie, a także powtórzył sukces Avatara (2009), stając się w polskich kinach najpopularniejszym filmem zagranicznym dekady. Wyprodukowany przez Jamesa Camerona i jego długoletniego współpracownika Jona Landau film to światowy fenomen wyznaczający nowe standardy efektów specjalnych. W produkcji 20th Century Studios-Lightstorm Entertainment występują: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis i Kate Winslet. Do znakomitej dorosłej obsady dołączają utalentowani nowicjusze: Britain Dalton, Jamie Flatters, Trinity Jo-Li Bliss, Bailey Bass i Jack Champion. Scenariusz napisali James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver oraz Josh Friedman i Shane Salerno. Producentami wykonawczymi filmu są David Valdes i Richard Baneham.

Film Avatar (2009) wprowadził zadziwiający świat Pandory i stał się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów zarabiając ponad 2,9 miliarda dolarów na całym świecie i otrzymując dziewięć nominacji do Oscara®, w tym dla najlepszego filmu i reżysera. Zdobył trzy Oscary®: za najlepsze zdjęcia, scenografię i efekty specjalne.

W Polsce film Avatar: Istota wody ukaże się w wydaniach: DVD oraz dwupłytowych wydaniach Blu-ray™ (film + dodatki specjalne) i Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana

Poprzedni artykułRENFIELD 20 lipca na Bly-Ray i DVD
Następny artykułSUPERMAN ACTION COMICS TOM 1: NADEJŚCIE ŚWIATA WOJNY | Phillip Kennedy Johnson | Recenzja komiksu DC
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.