JAK ZAŁOŻYĆ AMERYKAŃSKIE KONTO PSN – Poradnik

Często wspominam o fajnych promocjach w amerykańskim sklepie PS Store. Nigdy za to nie napisałem łatwego poradnika jak założyć sobie takie konto. Czas to zmienić. W rozwinięciu znajdziecie tutorial krok po kroku co zrobić, żeby korzystać z często bardzo ciekawych przecen. W zakupione gry pocinać możemy na własnym koncie i na nim też zdobywać trofea, więc warto przebrnąć przez ten proces.
Zapraszam.

1. Na początek musimy założyć lub wykorzystać konto e-mail, do którego nie było przypisane żadne konto PSN. Może to być dowolne konto z @gmail, @o2 itp. Następnie wchodzimy na stronę https://store.playstation.com i klikamy w prawym górnym rogu Create Account (można to zrobić również z tego miejsca).

2. Adres e-mail wpisujemy w rubryce Sign_In ID. Następnie wybieramy datę urodzenia – naturalnie żeby cieszyć się dobrami ze sklepu powinniśmy być pełnoletni.
Teraz WAŻNE. Wybierając kraj nie możemy się pomylić i odruchowo wybrać np. Polski. Nie można tego później zmienić i cały proces musimy zaczynać od początku. Wybieramy więc United States i stan. W powyższym przykładzie wybrałem Californię (bo tak ;). Następnie hasło, captcha. Żeby e-mail nie był martwy można zaznaczyć jakiś ptaszek. Na koniec I Agree. Create My Account.
3. Konto zostało założone. Pozostaje uzupełnić dane.
Imię i Nazwisko są dowolne, e-mail i płeć zaznaczyliśmy na pierwszym ekranie.
4. Dużo ważniejsze jest wpisanie adresu.
Nazwa ulicy w rubryce Address Line 1 nie ma większego znaczenia. Nie korzystamy z karty kredytowej, więc wpisujemy co tam nam pasuje. Ważniejszy jest kod pocztowy i miasto mu odpowiadające. Ja wybrałem Californię i miasto Los Angeles. Skąd mam kod pocztowy? Wpisałem w google zapytanie „los angeles full adress” i pierwsza strona jaka mi się otworzyła dotyczyła adresu kościoła (tutaj). Możecie wpisać do samo i też będzie dobrze.
5. Następna strona zaproponuje nam podanie danych karty kredytowej, wybieramy więc NO.

6. Pozostaje wybrać dowolny PSN_ID i zakończyć.

7. Konto trzeba oczywiście aktywować na konsoli. Tu sprawa jest banalna. Na ekranie statowym wybieramy Nowy użytkownik -> użyj istniejące konto -> wpisujemy dane do konta, które założyliśmy przez przeglądarkę -> aktywujemy jako podstawowe PS4 -> zatwierdzamy proponowane opcje lub ustawiamy według preferencji. I to wszystko. Mamy nowe konto na PS4, na którym możemy kupować gry i filmy.

8. Skąd brać dolary? W internecie pełno jest ofert z kodami pre-paid. Możecie je spokojnie znaleźć na aukcjach lub w niektórych sklepach internetowych. Osobiście polecam sklep keye.pl, gdzie znajdziecie doładowania konta w całkiem niezłych cenach.
  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.