Pojawił się długo oczekiwany zwiastun filmu Assassin’s Creed! Film nie będzie adaptacją żadnej części gry, a opowie oddzielną historię, która umiejscowiona będzie w uniwersum gier Ubisoftu.

Callum Lynch po wykonanej na nim karze śmierci.. budzi się w celi Abstergo, gdzie jako oficjalnie nieisteniejący człowiek ma wziąć udział w pionierskim eksperymencie umożliwiającym przeżycie wspomnień swoich przodków. Cal odtwarza wspomnienia swojego przodka Aguilara w XV-wiecznej Hiszpanii podczas inkwizycji.

Zwiastun prezentuje się znakomicie, ponieważ idealnie odtwarza znane z gier motywy. Są szaleni naukowcy, jest mnóstwo skakania po budynkach, trochę skrytobójstwa, a na koniec spektakularny skok wiary. Można się jedynie przyczepić do udziwnienia Animusa, ponieważ leżanka Desmonda została zamieniona w machinę, która prawdopodobnie będzie kopiowała ruchy Aguilara. Trochę to niepotrzebne, ale z drugiej strony może oznaczać, że wątek współczesny odegra w filmie bardzo ważną rolę.

Premiera 21 grudnia tego roku. W rolach głównych: Michael Fassbender, Marion Cotillard i Jeremy Irons. A poniżej oficjalny, rewelacyjny plakat filmu.

CiPN7ZyXEAAMb22

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułINFERNO – zwiastun
Następny artykułRusza kickstarterowa zbiórka na ILIOS – BETRAYAL OF GODS
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.