Film Batman jawiący się jako ostatnia nadzieja Kinowego Uniwersum DC właśnie stracił swój największy atut. Stołek reżysera porzucił Ben Affleck.

Serwis Variety dotarł do informacji potwierdzający krążące od jakiegoś czasu plotki. Affleck zrezygnował z reżyserii filmu, ale naturalnie zagra główną rolę i pozostanie producentem obrazu. Według źródeł serwisu zmiana reżysera to wspólna decyzja Bena i studia Warner Bros., która zapadła po wielu dyskusjach, gdzie uznano, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Obie strony zapewniają, że decyzja nie ma nic wspólnego z klapą finansową filmu Nocne życie, do którego Affleck napisał scenariusz, zagrał główna rolę i zajął się reżyserią.

Affleck powiedział:

Pewne postaci zajmują specjalne miejsca w sercach milionów. Odgrywanie tej roli wymaga skupienia, pasji i włożenia maksymalnego wysiłku na jaki mnie stać. Stało się jasne, że nie jestem w stanie zrobić obu rzeczy na najwyższym poziomie. Razem ze studiem doszliśmy do wniosku, że znajdziemy odpowiedniego partnera na stanowisko reżysera, który będzie ze mną współpracował przy tej ogromnej produkcji. Biorę w tym udział, robimy to, ale w tym momencie szukamy reżysera. Jestem wyjątkowo przywiązany do tego projektu i nie mogę się doczekać, by dać ten film fanom z całego świata.

Ben Affleck zakończył już prace na planie Ligii Sprawiedliwości, która zadebiutuje w kinach 17 listopada. Zdjęcia do Batmana rozpoczną się latem, a premiera obrazu spodziewana jest w drugiej połowie 2018 roku.

  • FABUŁA - /10
    0/10
  • RYSUNKI - /10
    0/10
  • PRZYSTĘPNOŚĆ - /10
    0/10

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/geeklife/domains/geeklife.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 2358
Poprzedni artykułMARVEL’S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. |Sezon 4A |Recenzja serialu
Następny artykułNIECH BĘDZIE WOLA TWOJA – Recenzja
Adam Grochocki
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.