Kilka dni temu informowałem, że jeden z ojców sukcesu Deadpoola, Tim Miller, miał inną wizję sequela niż reszta zespołu i go nie wyreżyseruje. Wygląda na to, że na pokładzie zamelduje się twórca Johna Wicka.

David Leitch, bo o nim mowa pracował przy fantastycznym filmie akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Film zaskoczył mroczną atmosferą i genialną choreografią walk. W 2017 roku pojawi się jego nowy rozgrywający się czasach zimnej wojny film z Jamesem McAvoy’em i Charlize Theron w obsadzie pt. The Coldest City.

Leitch pracował jako aktor, był kaskaderem w wielu wysokobudżetowych produkcjach i mimo, że nie ma zbyt dużego doświadczenia na stołku reżysera to musimy zaufać Reynoldsowi, który nie pozwoli, aby Deadpool 2 się nie udał. Kontrakt nie został jeszcze podpisany, ale możemy się tego spodziewać na dniach.

Poprzedni artykułSHERLOCK – 4. sezon już w Nowy Rok! Nowy zwiastun
Następny artykułZwiastun rozszerzonej edycji LEGIONU SAMOBÓJCÓW
Człowiek odpowiedzialny za wszytko, co tutaj widzicie :) Mąż, gracz, ojciec - w dowolnej kolejności. Fan Marvela i DC, uwielbia Netflixa i HBO, lami w bijatyki i multiplayerowe strzelanki, a o 2. w nocy lubi poczytać książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię