TLOU BR DUŻE

Pierwszy sezon niesamowitego serialu The Last of Us już 26 lipca pojawi się na Blu-Ray i DVD.

Produkcja doczekała się aż 24 nominacji Emmy – najważniejszych nagród w branży telewizyjnej. Za serial odpowiadają Craig Mazin oraz twórca gry Neil Druckmann. Serial wskoczy na nasze półki już za nieco ponad tydzień.

To produkcja, która wywołuje niesamowicie silne emocje. Niezależnie o tego czy znacie grę czy nigdy o niej nie słyszeliście.

„The Last of Us”, serial produkcji HBO® oparty na kultowej grze wideo, który podbił serca widzów i krytyków na całym świecie, już 26 lipca zadebiutuje na nośnikach Blu-ray™ i DVD.

„The Last of Us” to emocjonująca opowieść o przetrwaniu i ludzkich więziach, która rozgrywa się w brutalnym i niebezpiecznym świecie. Serial skupia się na losach Joela (w tej roli Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey), dwójki bohaterów zmuszonych do współpracy, aby przetrwać w świecie zniszczonym przez pandemię i zainfekowane istoty. Ich podróż staje się nie tylko walką o przetrwanie, ale również o odnalezienie nadziei na przyszłość.

Producentem wykonawczym serialu jest sam Neil Druckmann, twórca i reżyser zarówno pierwszej, jak i drugiej części gry. Druckmann jest znanym i cenionym autorem, który w serialu zachowuje oryginalną wizję i atmosferę gry, a jednocześnie wprowadza nowe elementy, które sprawiają, że serial staje się pełnoprawną i niezależną produkcją. Zdaniem Druckmanna, „The Last of Us” to „intymna, mocna i osobista opowieść o przetrwaniu, miłości i nadziei”.

„Praca nad serialem „The Last of Us” była dla mnie ogromnym wyróżnieniem i wyzwaniem. Nasz zespół złożony z utalentowanych aktorów i filmowców włożył w to całe serce, aby oddać ducha i emocje, które uczyniły grę tak wyjątkową. Byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy mogliśmy podzielić się tym projektem z widzami” – powiedział Neil Druckmann.

Serial „The Last of Us” został przyjęty z entuzjazmem przez krytyków, którzy docenili zarówno wciągającą fabułę, jak i znakomite aktorstwo. Pedro Pascal i Bella Ramsey wcielają się w swoje role z pasją, oddając w pełni skomplikowane relacje między bohaterami. Produkcja odznacza się również wysokim poziomem wizualnym i efektami specjalnymi, które wciągają widza w postapokaliptyczny świat gry.

„Nadzieje wobec serialu „The Last of Us” były ogromne, ale muszę powiedzieć, że produkcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. To poruszająca i wciągająca podróż, która na pewno zostawi ślad w sercach widzów” – powiedział John Smith, krytyk filmowy z magazynu „Entertainment Weekly”.

Wydanie Blu-ray™ i DVD zawiera kompletny pierwszy sezon serialu, składający się z dziewięciu emocjonujących odcinków, które z pewnością poruszą widzów. W wydaniach znajdą się ponad 2 godziny dodatkowych treści, takich jak materiały zza kulis, wywiady z obsadą i twórcami oraz wiele innych ekskluzywnych dodatków. Dzięki nim widz nie tylko ma możliwość ponownego obejrzenia ulubionych scen, ale również poznania procesu twórczego i zaangażowania artystycznego twórców i obsady.

Ponadto wydanie serialu na nośnikach Blu-ray™ i DVD umożliwia ponowne przeżycie tej niezapomnianej historii w domowym zaciszu i jest doskonałą okazją dla tych, którzy pragną posiadać tę wyjątkową produkcję na półce.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gry, czy po prostu poszukujesz nowego, intrygującego serialu, „The Last of Us” na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Napisz swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.